Činnosť firmy

Profil spoločnosti

  • Našu činnosť sme začali v roku 2003 v oblasti drevospracujúceho priemyslu – výrobou drevených paliet. Postupom času sme sa začali špecializovať na výrobu rôznorodých drevených obalov, rôznych atypických dební, paliet (vrátane ich komponentov) a rôznorodých paletových rámov, ohrádok. V súčasnosti pre našich zákazníkov poskytujeme KOMPLETNÉ OBALOVÉ RIEŠENIE.
  • Výhodou našich produktov je ich široká využiteľnosť v rôznych odvetviach priemyslu (automobilový, chemický, letecký, stavebný, strojársky) ale aj v poľnohospodárstve.
  • Nami navrhované obaly sú vhodné na skladovanie i prepravu rôzneho materiálu, polotovarov, náhradných dielov, hotových výrobkov, poľnohospodárskych plodín, atď. Sú vhodné pre nákladnú, námornú a leteckú prepravu, pričom spĺňajú fytokaranténne predpisy pre export (norma ISPM 15, označenie IPPC) a zároveň zabezpečujú bezpečnosť tovaru.
  • Našimi stabilnými zákazníkmi sú slovenské, zahraničné ale aj medzinárodné spoločnosti. Samozrejmosťou pre nás je odborné technické poradenstvo a dodanie hotových výrobkov podľa požiadavky zákazníka.
  • V roku 2012 sme naše podnikateľské aktivity rozšírili o MEDZINÁRODNÚ A VNÚTROŠTÁTNU CESTNÚ PREPRAVU. Denne zabezpečujeme pre našich zákazníkov vnútroštátne prepravy v rámci SR, ale aj prepravy do Európskych krajín: ČR, HU, DE, IT, BG, NL, PL, AT, GB, B, HR, SLO, RO, CH, atď. Samozrejmosťou pre nás je dodržiavanie časových okien a dodávky JUST IN TIME.
  • Sme hrdí na to, že naši zákazníci nás považujú za spoľahlivého a stabilného partnera, ktorý pre nich vždy hľadá optimálne riešenie.
  • V našej spoločnosti máme implementovaný a udržiavaný systém manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001, preto nové myšlienky vnímame ako príležitosti a slabé stránky ako podnety pre neustále zlepšovanie.

„PRIDAJTE SA AJ VY K NAŠIM SPOKOJNÝM ZÁKAZNÍKOM.“

sidlo-firmy

Menu